Filmy 2019

Filmowyświat.pl19 kwietnia, 2020

Filmy 2019: Zestawienie najlepszych filmów minionego roku

Filmy 2019: Numer #1

Avengers: Koniec Gry (Avengers: Endgame)

Avengers: Koniec Gry

Kadr z filmu: „Avengers: Koniec Gry” reż. Anthony Russo, Joe Russo

Bez wątpienia Avengers: Koniec Gry jest wspaniałym zwieńczeniem wieloletniej przygody z Universum Marvela. Z pewnością produkcja filmowa Marvela nie zakończy się na tej części, aczkolwiek owa ekranizacja jest jej elementem kulminacyjnym. Zaczynając od niespotykanej historii Iron Mana w roku 2008, a kończąc na wyjątkowej finalizacji całej sagi. Dla fanów tejże serii Avengers: Koniec Gry jest pozycją obowiązkową, która wzbudzi niecodzienne, ale pozytywne emocje. Cały film jest jedną wielką zagadką, a jej rozwiązanie znajduje się tuż na samym końcu gry. Film możesz obejrzeć tutaj!

Filmy 2019: Numer #2

Boże Ciało

Filmy 2019: Boże Ciało

Kadr z filmu: „Boże Ciało” reż. Jan Komasa

„Niewątpiliwie o „Bożym Ciele” będzie mówił cały świat”… I tak też było. Autentyczna, oparta na faktach historia Daniela, który po pobycie w poprawczaku postanawia zmienić kierunek swojego życia i obrócić jego tor o 180 stopni wzbudza w ludziach wiele kontrowersji i kontemplacji. „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy wprowadza nas do świata kompletnie niedorzecznego, a za razem typowego i codziennego dla każdego z nas. Cała produkcja zasługuje na wielki szacunek, gdyż dzięki swojej niecodzienności odnosi wielkie sukcesy na międzynarodowej arenie kinematograficznej. Film możesz obejrzeć tutaj!

Filmy 2019: Numer #3

Joker

Filmy 2019: Joker

Kadr z filmu: „Joker”, reż. Todd Phillips

Z pewnością „Joker” nie zawiedzie Was swoim obłędem. Towarzyszący nam w trakcie oglądania absurd, dziwactwo i niedorzeczność sprawia, że film jest zaskakujący,  a w tym wszystkim zmusza nas do zaangażowania. W związki z tym nie można przejść obok niego obojętnie, po prostu trzeba zwrócić na niego uwagę i obejrzeć! Konkretny i nieprawdopodobny, ze wspaniałym przekazem. Warto obejrzeć, a po wszystkim usiąść i pomyśleć… O esencji i sensie. Film możesz obejrzeć tutaj!

Filmy 2019: Numer #4

Podły, okrutny, zły (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile)

Filmy 2019: Podły, okrutny, zły

Kadr z filmu: „Podły, okrutny, zły”, reż. Joe Berlinger

Wydawałoby się niemożliwym, aby atrakcyjny, bezbłędny, czarujący Ted Bundy mógł okazać się seryjnym zabójcą. Nieprawdopodobne? A jednak! Po obejrzeniu tego filmu zaczniecie patrzeć na życie z delikatną dozą tajemnicy i nieufności… Ekranizacja prawdziwej historii przedstawia losy Ted’a Bundy’ego, który w latach 1974 – 1978 bez wahania mordował wiele niewinnych kobiet, które z początku uwodził, następnie dokonywał na nich okropnych morderczych czynów. Procesy sądowe ciągnęły się latami. Dopiero pod koniec swojego życia oskarżony przyznał się do 30 zabójstw.. Wiele źródeł podaje, że był to tylko ułamek wszystkich. Film możesz obejrzeć tutaj!

Filmy 2019: Numer #5

Irlandczyk (The Irishman)

Filmy 2019: Irlandczyk

Kadr z filmu: „Irlandczyk”, reż. Martin Scorsese

Bez wątpienia, również Robert De Niro doskonale sprawdził się w roli niejakiego Franka Sheerana, czyli amerykańskiego gangstera, który przez całe swoje życie powiązany był z przestępczą rodziną Bufalino, na której zlecenia zabijał.Film „Irlandczyk” oparty jest na życiorysie opisanym w godnej uwadze książce „I Heard You Paint Houses”, czyli biografii głównego bohatera Sheerana. Film możesz obejrzeć tutaj!

Ogromna baza filmów online – kliknij!

Kategorie
Udostępniono4

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany
Strona internetowa