Filmy 2020: Najbardziej wyczekiwane premiery roku 2020!

Filmowyświat.pl29 kwietnia, 2020

Filmy 2020: Najlepsze premiery i najbardziej wyczekiwane filmy 2020 roku!

Rok 2020 nie jest dla nas łaskawy, od wielkich Australijskich pożarów po epidemię i związaną z nią kwarantanną. Nie jest to dla nas łatwy czas, natomiast bardzo łatwo go umilić! Zestawienie 10 najlepszych premier oraz zapowiedzi filmowych na pewno zaspokoi wszechobecną nudę. W kierunku filmów 2020 rok nie wprowadził żadnych obostrzeń i pozwolił Wam, użytkownikom serwisów filmowych na ich oglądanie! Komedie, filmy akcji, przygodowe zmagania i wiele innych, wszystko na co czekacie!

Filmy 2020: #1 1917

Dwóch młodych brytyjskich żołnierzy dostaje misję, w której pod naciskiem wrogiego ognia muszą przedostać się za linię wroga w celu dostarczenia wiadomości, która pozwoli brytyjskim żołnierzom uniknięcia śmiertelnej pułapki zastawianej przez wojennego nieprzyjaciela.


Filmy 2020: Przycisk

Filmy 2020: #2 Tylko Sprawiedliwość

Historia opisująca młodego prawnika i jego życie, w którym poświęcił się walce o sprawiedliwość. Film w gwiazdorskiej obsadzie, w roli głównej Michael B. Jordan w roli Bryana Stevensona… Świetnego prawnika, który pracuje nad sprawą zabójstwa, wykorzystując przy tym całe swoje życiowe doświadczenie.


Filmy 2020: Przycisk

Filmy 2020: #3 Bad Boys For Life

Will Smith i Martin Lawrence powracają z wielkim przytupem i nie mają zamiaru odpuścić żadnemu przestępcy. Szybkie samochody, piękne kobiety, strzelaniny, czyli to co dwaj gliniarze lubią najbardziej. Hollywood na najwyższym poziomie! Trzecia część serii Bad Boys jako idealne zwieńczenie całej trylogii wjeżdża na nasze ekrany i zaskakuje w każdym calu!

Filmy 2020: #4 Dolittle

Wraz z ekipą swoich zwierzęcych przyjaciół wyrusza w długą drogę, aby dostać się na mityczną wyspę skąd zaczerpnie lekarstwa dla królowej i uratuje jej życie. Robert Downey Jr. W roli Doktora Dolittle, czyli wszystkim znanego człowieka, który rozmawia ze zwierzętami i jego bajkowa przygoda pełna niecodziennych wrażeń!


Przycisk1

Filmy 2020: #5 Dżentelmeni

Czas w końcu porzucić nielegalny świat handlu i zacząć cieszyć się zarobionymi pieniędzmi. Handlarz narkotyków Mickey Pearson i jego przestępcza historia, która niesamowicie angażuje, a momentami rozbawia do łez.


Przycisk1

Filmy 2020: #6 Ptaki nocy

Po zakończeniu związku z Jokerem, Harley Quinn zamierza działać na własną rękę! Przygarnia do siebie Łowczynię, Czarnego kanarka i Renee Montoyi ,  mają jej pomóc w odnalezieniu dziewczyny, której grozi niebezpieczeństwo… Na drodze poszukiwań staje dwóch znanych bandziorów, którzy chcą uprzykrzyć życie czterem bohaterkom.


Filmy 2020: Przycisk

Filmy 2020: #7 Mulan

Kiedy Chińskie imperium zostaje zaatakowane, należy zrobić wszystko aby je uratować. Do wojska zostaje wybrana młoda wojowniczka Mulan, która dzięki swoim umiejętnościom i determinacji do walki postara się przezwyciężyć silne natarcie wrogich wojsk. Film produkcji Disney’a ukaże się w lipcu 2020 roku.

Filmy 2020: #8 SpongeBob Film: Na ratunek

Propozycja dla ciut młodszej widowni, ale również bardzo dobrze odbierana przez starszych widzów! SpongeBob i jego towarzysz Patrick wyruszają w nieprzewidywalną i epicką przygodę w poszukiwaniu zaginionego miasta w celu odnalezienia domu ich przyjaciela Gary’ego. Film ukaże się w już w sierpniu!

Filmy 2020: #9 Wonder Woman 1984

Przepiękna Diana Prince i jej zabójcza siła i wielka determinacja w walce o sprawiedliwość. Kontynuacja, a w zasadzie powrót do przeszłości Wonder Woman, gdzie ponownie zmierzy się z ogromnym niebezpieczeństwem ze strony złoczyńców. Świetnie zapowiadająca się filmowa przygoda na ekranach ukaże się w sierpniu!

Filmy 2020: #10 King’s Man: Pierwsza Misja

Kolejny bardzo dobry powrót do przeszłości i do zaczątków agencji King’s Man. Pierwsza misja zapowiada się znakomicie, jak zawsze towarzyszy nam klasa i gracja odgrywanych postaci, a także doza komedii, która na pewno rozbawi widzów! Film w Polsce ukaże się dopiero we wrześniu.

Zajrzyj również do filmów z roku 2019!

Kategorie
Udostępniono0

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany
Strona internetowa