Źródła wideo 177 Wyświetlenia

  • Oglądajfilmowyswiat.pl
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

Zło ma niewinne obliczeFeb. 20, 2020United States86 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Co się dzieje?

Coś o filmie

Brahms: The Boy II gdzie oglądać?

Brahms The Boy II

Brahms: The boy II czyli jak traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy.

Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich… Chłopiec  narobi hałasu i doprowadzi swoją rodzinę do nieprzyjemnych sytuacji, w końcu poznaje swojego zabawkowego przyjaciela Brahms’a, który przysporzy wielu niepokojących problemów rodzinie, która od teraz należy tylko i wyłącznie do niego. 

Brahms: The Boy II gdzie oglądać? 

Druga część z serii The Boy na pewno pozostawi po sobie ślad i przyprawi o mrożące krew w żyłach dreszcze! Ten film to Idealna pozycja dla fanów świata horrorów i nie tylko, „w końcu czasem warto się przestraszyć, co nie?”

Sprawdź inne dostępne filmy online!

 

Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II
Oryginalny tytuł Brahms: The Boy II
Ocena IMDb 4.5 4,844 głosy
Ocena TMDb 6.5 315 głosy
Udostępniono0

Podobne tytuły

The Poison Rose
The Room
007: Skyfall
Ocean’s 8
Impostor
6 Underground
Glass
Sala samobójców. Hejter
Meg
Kłamstwo doskonałe
Point Blank
Tyler Rake: Ocalenie

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany
Strona internetowa