Źródła wideo 186 Wyświetlenia

  • Oglądajfilmowyswiat.pl
Hope Gap

Hope Gap

Oct. 03, 2019United Kingdom100 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Co się dzieje?

Coś o filmie

Hope Gap gdzie oglądać?

Hope Gap

Hope Gap to opowieść o Grace i Edwardzie, którzy wiodą spokojne i dostatnie życie w nadmorskim Seaford. Wydawałoby się, że będą dzielić wspólny los do grobowej deski, jednak tuż przed dwudziestą dziewiątą rocznicą ślubu do głosu dochodzą różnice ich charakterów. Ona chciałaby, żeby jej mąż bardziej zaangażował się w ich relację, on z kolei zdaje się pragnąć tylko świętego spokoju. Tlący się od dawna konflikt wybucha, gdy Edward niespodziewanie przyznaje, że ma romans z młodszą kobietą i chciałby jak najszybszego rozwodu.

Hope Gap cały film

„Hope Gap” to fascynująca opowieść o końcu związku małżonków z wieloletnim stażem, ale nie mamy tu do czynienia z pesymistycznym melodramatem o „końcu świata” bohaterów, tylko z dającą nadzieję opowieścią o życiowym przełomie, który może wydarzyć się na każdym etapie naszego życia. Twórcy filmu patrzą na historię swoich bohaterów z dystansem, wielopłaszczyznowo. Dlatego dramat gładko przechodzi w psychodramę i dramat rodzinny, a nawet komedię. „Hope Gap” to opowieść nie tylko o rozstaniu, ale także mądre spojrzenie to, co z nim związane: rozczarowanie, wściekłość i przebaczenie, które daje nadzieję na lepszą przyszłość.

Annette Bening to czterokrotnie nominowana do Oscara, dwukrotna laureatka Złotego Globu, znana z rewelacyjnych ról m.in. w ” American Beauty”, „Wszystko w porządku” czy „Valmont”. Bill Nighy to laureat Złotego Globu, uwielbiany przez widzów za komediowe role w „To właśnie miłość” czy „Czas na miłość”.

Sprawdź inne dostępne filmy online!

Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Hope Gap
Oryginalny tytuł Hope Gap
Ocena IMDb 6.4 274 głosy
Ocena TMDb 6.5 5 głosy
Udostępniono0

Podobne tytuły

Aladyn
Zew krwi
1917
Cloverfield Lane 10
Pewnego razu w Hollywood
Listy do M. 2
Polityka
Hooking Up
Mayday
Czwarta władza
Dwunastu odważnych
Przynęta

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany
Strona internetowa