Źródła wideo 340 Wyświetlenia

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
  • Oryginalny filmfilmowyswiat.pl
Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

Mar. 06, 2020Poland130 Min.N/A
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Co się dzieje?

Coś o filmie

Sala Samobójców Hejter gdzie oglądać online? 

Przycisk oglądaj: Sala samobójców Hejter

Sala Samobójców Hejter to w zasadzie film o Tomku, studencie prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich.

Tomek Giemza i jego dramatyczna, pełna napięć i potyczek historia ukazana w jest idealnym przykładem, a za razem prześwietnym odzwierciedleniem towarzyszącej nam codzienności. Codzienności, która pozostaje niewidzialna i niezrozumiała dla większości społeczeństwa… Historia Tomka, w którego postać wciela się Maciej Musiałowski eksponuje oglądającym trud jaki trzeba przejść, aby w świecie pełnym HEJTU i stereotypów zająć znaczącą pozycję wśród ludzi sukcesu. Ważnym wątkiem w Sala Samobójców Hejter nie są tylko wyżej wspomniane niepowodzenia głównej postaci, ale reżyser kładzie również duży nacisk na aktualne trendy, które obnażają prawdę całej internetowej działalności Polskich sław, polityków oraz język nienawiści jaki im towarzyszy podczas publikowania swoich myśli w sieci.

Sala Samobójców Hejter cały film online

Jan Komasa nawiązuje również do poprzedniej części Sali Samobójców. W obu przypadkach mamy do czynienia z HEJTEM, aczkolwiek tym razem role się nieco odwracają. Bohaterka poprzedniej części Beata Santorska, czyli matka niejakiego Dominika, który gnębiony przez swoich rówieśników w szkole oraz internecie popełnił samobójstwo, powraca jako czarny charakter.. Jest odpowiedzialna za “niszczenie” internetowych gwiazd i ich upadek, prowadzi agencję, która w nieetyczny sposób burzy i gruchocze kariery gwiazd internetu. Po śmierci jej syna o którego życie z całych sił walczyła zmienia swoje nastawienia i odwraca tor swoich przemyśleń o 180 stopni, chce się zemścić i nic jej nie zatrzyma, w swoim obłąkaniu jest nieprzewidywalna i zaskakująca.

Sprawdź inne dostępne filmy online!

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Oryginalny tytuł Sala samobójców. Hejter
Ocena IMDb 7.3 150 głosy
Ocena TMDb 7.8 11 głosy

Reżyser

Jan Komasa
Reżyser

Obsada

Udostępniono1

Podobne tytuły

Ukryta gra
Hooking Up
The Kissing Booth
Rodzina od zaraz
Podły, okrutny, zły
Polityka
Król
Historia małżeńska
Bad Boys for Life
Ad Astra
Zew krwi
Crypto

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany
Strona internetowa